MASTERSTUDIES.PL

Globalny marketing Grenoble - programów Globalny marketing Grenoble Globalny marketing, Grenoble

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach.

Globalny marketing jest dyscypliną, która polega na tworzeniu i rozwoju strategii produktów z celem zwiększenia sprzedaży w drodze reklamy i promocji na rynku międzynarodowym.

Francja jest obecnie w gronie 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na ich doskonałe wyniki zorientowanych szkolnictwa wyższego wykształcenia. Większość kursów na uczelniach oferowane są w języku francuskim. Francja ma 60 publicznych i 100 uczelni prywatnych.

U podnóża francuskich Alp odpoczynku Grenoble City. Jest stolicą departamentu Isere. Grenoble ma ponad 140.000 mieszkańców. Uniwersytet w Grenoble jest kilka kampus i kolegia rozrzucone po całym mieście.

Globalny marketing Grenoble - Weź MSc Grenoble. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Globalny marketing, Grenoble Filter

Magister przedsiębiorczości i globalnego marketingu (MScEGM)

Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 15 miesiące Styczeń 2021 Hongkong Kowloon Tong Francja Grenoble + 2 więcej

Master of Science in Entrepreneurship and Global Marketing (MScEGM) to wspólne wyróżnienie oferowane przez Departament Marketingu, HKBU i Grenoble Ecole de Management na podstawie 15-miesięcznego pełnoetatowego studium.