MASTERSTUDIES.PL

Globalny marketing Dijon - programów Globalny marketing Dijon Globalny marketing, Dijon

Master of Science jest okazją dla absolwentów, aby uzyskać zaawansowane umiejętności badawcze i wiedzę w profesjonalnym środowisku uczenia się.Master of Science (MS) stopnia może dostarczyć podstaw wiedzy i kompetencji kluczowych you 'll potrzebują całej swojej karierze

Studenci studiujący pole globalnego marketingu mogą dowiedzieć się o marketing na poziomie międzynarodowym. Mogą zbadać cały proces, począwszy od planowania i produkcji w celu promowania produktów na rynku światowym.

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Począwszy od rzymskiej osady, Dijon to miasto położone na wschodzie, w regionie Burgundii, we Francji. Miasto ma więcej, że 150.000 mieszkańców. Jest domem dla Uniwersytetu Burgundii i 3 innych instytucji szkolnictwa wyższego.

Globalny marketing Dijon - Weź MSc Dijon. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Globalny marketing, Dijon Filter

Magister marketingu globalnego

Burgundy School of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2019 Francja Dijon

Magister marketingu globalnego