Filter
Magister nauk ścisłych
Francja Dijon Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Globalny marketing Dijon - programów Globalny marketing Dijon Globalny marketing, Dijon

Master of Science jest okazją dla absolwentów, aby uzyskać zaawansowane umiejętności badawcze i wiedzę w profesjonalnym środowisku uczenia się.Master of Science (MS) stopnia może dostarczyć podstaw wiedzy i kompetencji kluczowych you 'll potrzebują całej swojej karierze

Studenci studiujący pole globalnego marketingu mogą dowiedzieć się o marketing na poziomie międzynarodowym. Mogą zbadać cały proces, począwszy od planowania i produkcji w celu promowania produktów na rynku światowym.

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Począwszy od rzymskiej osady, Dijon to miasto położone na wschodzie, w regionie Burgundii, we Francji. Miasto ma więcej, że 150.000 mieszkańców. Jest domem dla Uniwersytetu Burgundii i 3 innych instytucji szkolnictwa wyższego.

Globalny marketing Dijon - Weź MSc Dijon. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Globalny marketing, Dijon

Burgundy School of Business

Magister marketingu globalnego ... [+]

Magister marketingu globalnegoPrezentacja

Magister marketingu globalnego

Programbacznie śledzić rzeczywiste środowisko biznesowe z problemami i projektami firmyzdobyć silne umiejętności w zakresie negocjacji międzykulturowych poprzez kursy skoncentrowane na praktycedziałać na stanowiskach marketingowych w środowisku międzynarodowymMożliwości zawodowe

Perspektywy zatrudnienia obejmują menedżera produktu / marki, badacza rynku, menedżera ds. Marketingu, kierownika sprzedaży, menedżera konta lub jedną z wielu innych powiązanych pozycji.

Wstęp

Warunki przyjęć

Non-francuski tytuł licencjata w biznesie / zarządzaniu / marketingu z dobrą znajomością podstaw marketingu.... [-]

Francja Dijon
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku