Filter
Magister nauk ścisłych
Francja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Globalny marketing Francja - programów Globalny marketing Francja Globalny marketing

Master of Science jest okazją dla absolwentów, aby uzyskać zaawansowane umiejętności badawcze i wiedzę w profesjonalnym środowisku uczenia się.Master of Science (MS) stopnia może dostarczyć podstaw wiedzy i kompetencji kluczowych you 'll potrzebują całej swojej karierze

Studenci studiujący pole globalnego marketingu mogą dowiedzieć się o marketing na poziomie międzynarodowym. Mogą zbadać cały proces, począwszy od planowania i produkcji w celu promowania produktów na rynku światowym.

Francja oferuje wspaniały system szkolnictwa wyższego, aby nie tylko swoich obywateli, ale także obcokrajowców. Kraj 's dynamiczny kultura przyciąga zagranicznych studentów i osób zainteresowanych w realizacji międzynarodowych kursów. Francja ma tradycję innowacji naukowych i technologicznych. Gwarantuje to, że uczeni w pełni wykorzystać ich kreatywność.

Globalny marketing Francja - Weź Globalny marketing Francja. Wszystkie Globalny marketing i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Globalny marketing, Francja

Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business

Master of Science in Entrepreneurship and Global Marketing (MScEGM) to wspólne wyróżnienie oferowane przez Departament Marketingu, HKBU i Grenoble Ecole de Management na ... [+]

Przegląd

Master of Science in Entrepreneurship and Global Marketing (MScEGM) to wspólna nagroda oferowana przez Departament Marketingu, Hong Kong Baptist University i Grenoble École de Management na 15-miesięcznym pełnym etacie.

Program jest przeznaczony dla studentów, którzy poszukują wykształcenia absolwenta, aby łatwiej przejść do zarządzania i innych ról przywódczych lub rozpocząć karierę jako przedsiębiorca. Wnioskodawcy ze wszystkich krajów zostaną rozważeni, jeśli będą w stanie wykazać się niezbędnymi umiejętnościami językowymi.

Program nauczania został starannie opracowany tak, aby obejmował globalny obraz globalnych studiów przypadku i projekt biznesowy dotyczący zasad i praktyk przedsiębiorczości i zarządzania marketingiem międzynarodowym. Co ważniejsze, studenci spędzający jeden semestr we Francji i jeden semestr w Hongkongu wygenerują synergię między dwiema instytucjami przesiąkniętymi praktykami biznesowymi w bardzo różnych regionach świata. Dla studentów przyniesie to najlepszy rodzaj globalnej ekspozycji.... [-]

Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
15 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Burgundy School of Business

Magister marketingu globalnego ... [+]

Magister marketingu globalnegoPrezentacja

Magister marketingu globalnego

Programbacznie śledzić rzeczywiste środowisko biznesowe z problemami i projektami firmyzdobyć silne umiejętności w zakresie negocjacji międzykulturowych poprzez kursy skoncentrowane na praktycedziałać na stanowiskach marketingowych w środowisku międzynarodowymMożliwości zawodowe

Perspektywy zatrudnienia obejmują menedżera produktu / marki, badacza rynku, menedżera ds. Marketingu, kierownika sprzedaży, menedżera konta lub jedną z wielu innych powiązanych pozycji.

Wstęp

Warunki przyjęć

Non-francuski tytuł licencjata w biznesie / zarządzaniu / marketingu z dobrą znajomością podstaw marketingu.... [-]

Francja Dijon
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku