MASTERSTUDIES.PL

Globalny marketing Europie - Globalny marketing programów Globalny marketing w Europie

Master of Science lub Magister jest studia podyplomowe zazwyczaj w dziedzinie nauk przyrodniczych i nauk społecznych. Mgr może być oczywiście na bazie, opartych na badaniach, lub mieszanina obu.

Globalny marketing to proces opracowywania pomysł na produkt i tworzenia tego produktu na całym świecie, której celem jest osiągnięcie na rynku międzynarodowym. Uczniowie w tej dziedzinie mogą dowiedzieć się o kluczowych strategii i metod.

Istnieje ponad cztery tysiące instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, z wiodących instytucji badawczych do małych, uczelni nauczania zorientowanych. Europa sama w sobie nie jest tak bardzo różni się od innych kontynentów, osiągając od koła podbiegunowego do wybrzeży Afryki.

Globalny marketing Europie - Weź Globalny marketing Europie. Wszystkie Globalny marketing i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

7 Wyniki z Globalny marketing, Europie Filter

Magister Global Marketing Management

Sheffield University Management School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Wrzesień 2019 Wielka Brytania Sheffield

Marketing i zarządzanie w skali globalnej - podziel się swoimi studiami między Wielką Brytanią i Hongkongiem, aby uzyskać kluczowe zrozumienie udanego marketingu na terytoriach międzynarodowych.

Magister International Marketing

University of Sussex Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2019 Wielka Brytania Brighton

Szybko śledź swoją karierę marketingową dzięki temu intensywnemu kursowi. Będziesz rozwijać praktyczne i specjalistyczne umiejętności marketingowe i badania rynku. Zyskasz międzynarodową perspektywę, niezbędną w dzisiejszym świecie biznesu.

Magister zarządzania globalnym marketingiem (MScGMM)

Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2019 Hongkong Kowloon Tong Wielka Brytania Sheffield + 2 więcej

Master of Science in Global Marketing Management (MScGMM) to wspólny program nauczania podyplomowego oferowany przez Departament Marketingu, Hong Kong Baptist University i Management School na Uniwersytecie w Sheffield (Wielka Brytania) na jeden rok w pełnym wymiarze godzin podstawa studiów.

Magister przedsiębiorczości i globalnego marketingu (MScEGM)

Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 15 miesiące Styczeń 2021 Hongkong Kowloon Tong Francja Grenoble + 2 więcej

Master of Science in Entrepreneurship and Global Marketing (MScEGM) to wspólne wyróżnienie oferowane przez Departament Marketingu, HKBU i Grenoble Ecole de Management na podstawie 15-miesięcznego pełnoetatowego studium.

Magister marketingu globalnego

Burgundy School of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2019 Francja Dijon

Magister marketingu globalnego

Magister marketingu globalnego

Glasgow Caledonian University, London (GCU London)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Styczeń 2020 Wielka Brytania London + 1 więcej

MSc Global Marketing został zaprojektowany, aby zapewnić zintegrowaną wiedzę na temat współczesnych teorii i praktyk stosowanych w branży. Zdobędziesz narzędzia i techniki niezbędne do zbudowania udanej kariery marketingowej w rozwijającym się globalnym środowisku biznesowym.

Magister marketingu międzynarodowego online

The University of Law Business School Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 - 21 miesiące Październik 2019 Wielka Brytania UK Online + 1 więcej

Magister marketingu międzynarodowego jest przeznaczony dla współczesnych specjalistów ds. Marketingu i jest zgodny z uznanymi standardami Chartered Institute of Marketing. Program oferuje gruntowne podejście do biznesu oraz bardziej specjalistyczne koncepcje i zastosowania zarządzania marketingowego.