MASTERSTUDIES

Globalne zarządzanie Francja - programów Globalne zarządzanie Francja Globalne zarządzanie

Master of Science lub tytuł magistra w dziedzinie nauki jest stopień naukowy dostarczone przez Uniwersytety w wielu krajach. Master of Science jest popularny po ukończeniu dyplom licencjata.

Globalne zarządzanie, która odnosi się do sposobu firma zajmuje swoją międzynarodową działalność, może pomóc osobom zająć świat przemysłu z uniwersalnego punktu widzenia. Globalne programy zarządzania obejmują takie tematy jak historia i kultura, aby pomóc firmom działać prawidłowo w innych rejonach świata.

Francja jest obecnie w gronie 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na ich doskonałe wyniki zorientowanych szkolnictwa wyższego wykształcenia. Większość kursów na uczelniach oferowane są w języku francuskim. Francja ma 60 publicznych i 100 uczelni prywatnych.

Globalne zarządzanie Francja - Weź Globalne zarządzanie Francja. Wszystkie Globalne zarządzanie i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Globalne zarządzanie, Francja Filter

Magister globalnego zarządzania

NEOMA Business School
MSc
<
Studia dzienne
<
12&nbsp;-&nbsp;15 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Oferowany w kampusie Reims, celem tego globalnego magistra jest przygotowanie przyszłych globalnych menedżerów do radzenia sobie z globalnymi problemami, przyspieszenia ich ka ...

Czytaj więcej