Filter
Magister nauk ścisłych
Hiszpania Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Fizyka Hiszpania - programów Fizyka Hiszpania Fizyka

Master of Science lub Magister jest studia podyplomowe zazwyczaj w dziedzinie nauk przyrodniczych i nauk społecznych. Mgr może być oczywiście na bazie, opartych na badaniach, lub mieszanina obu.

Kursy i programy w dziedzinie fizyki może umożliwić osobom zbadać pole szeroki i fundamentalny materii i energii. Poprzez swoich studiów, studenci mogą nauczyć się rozumieć i analizować wiele naturalnych zjawisk znalezione we wszechświecie.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Fizyka Hiszpania - Weź Fizyka Hiszpania. Wszystkie Fizyka i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Fizyka, Hiszpania

Université de Lorraine

Celem programu magisterskiego jest zapewnienie wielonarodowej edukacji ukierunkowanej na badania w zakresie fizyki inżynierii związanej z syntezą jądrową, w ścisłym związ ... [+]

Celem programu magisterskiego jest zapewnienie wielonarodowej edukacji ukierunkowanej na badania w zakresie fizyki inżynierii związanej z syntezą jądrową, w ścisłym związku z działalnością badawczą partnerów oraz z dobrze zintegrowanym doświadczeniem językowym i kulturowym. Połączone i zharmonizowane nauczanie i badania 7 zaangażowanych instytucji oferują szeroką gamę kompetencji w dziedzinie nauki o syntezie jądrowej i fizyki inżynieryjnej.

Wspólny europejski program magisterski oferuje prawdziwą europejską szansę na studia magisterskie w dziedzinie, która ma kluczowe znaczenie dla rozwiązania coraz pilniejszego i ważniejszego problemu światowych dostaw energii. Partnerzy mają długie relacje w ramach skoordynowanego programu badawczego EURATOM dotyczącego syntezy jądrowej.... [-]

Hiszpania Leganés Wspólnota Madrytu
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Advanced Materials Science and Engineering

Kurs AMASE Masters został z powodzeniem wdrożony w ciągu ostatnich pięciu lat ze środków pochodzących z programu Erasmus Mundus. ... [+]

Referencje:

Maria z Kolumbii badała AMASE latach 2015-2017. Była w Hiszpanii i we Francji. Ona mówi: Teraz jestem doktorantem na Uniwersytecie w Amsterdamie. Ta praca pozwala mi wzmocnić moje umiejętności badawcze w przemyśle i to jest coś, co uważam za bardzo cenne. Międzynarodowe doświadczenia, które zdobyłem w AMASE były bardzo przydatne, aby pomóc mi w adaptacji do tego nowego kraju.

Mike z Kanady studiował w latach 2013-2015 we Francji i Niemczech, mówi: Jeśli masz wolę i chcesz ją wykorzystać, AMASE oferuje możliwość poważnego wyzwania i rozwoju w znacznie większym stopniu niż akademicy. Rozpoznałem tę szansę i całkowicie ją przejąłem.... [-]

Hiszpania Barcelona
Październik 2019
Język angielski,Niemiecki,Francuski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku