MSc Joensuu - programy MSc Joensuu - MSc Joensuu

MSc Joensuu - programy MSc Joensuu - MSc Joensuu

Magisterskie

Programy magisterskie zapewnia ten sam tytuł tego stopnia - mistrz. Studia podyplomowe, takich jak Masters of Science są skrócone magistra. Master of Science w programie zarządzania lub Master of Science edukacji Zarządu są studia podyplomowe w wspólnym zarządem. Oznacza to, że studenci otrzymują wykształcenie akademickie z głębią refleksji i abstrakcji. Masters zazwyczaj mogą być klasyfikowane jako Master of Science (MSc) lub popularnego Master of Arts (MA). Master of Science (MSc) zwykle podaje się do skutecznego osiągania studia podyplomowe z nauką lub punktu technicznego konwergencji.

Wyższe uczeni szczebla w Finlandii łatwy dostęp do studia wyższe na Politechnice i praktycznie zorientowanych uczelni. Fińska kultura jest łatwa do nauczenia się, ponieważ rząd ustanowił posługę, która jest odpowiedzialna za zwiększanie kultury, polityki młodzieżowej, sportu i współpracy międzynarodowej.

Joensuu znajduje się w regionie wschodnim Finlandii. Jest to gmina w północnej Karelii o populacji ponad 70.000 osób. Jest domem dla Uniwersytetu Joensuu.

MSc Joensuu - Weź MSc Joensuu. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

MSc European Forestry

University of Eastern Finland
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Joensuu Kuopio Savonlinna + 2 więcej

[+]

. [-]

MSc in Tourism Marketing and Management

University of Eastern Finland Business School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Finlandia Joensuu

[+]

darmowe podstawowej opieki zdrowotnej PTE (test Pearson English), min. 59 punktów [-]