Filter
Magister nauk ścisłych
Węgry Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Finanse Węgry - programów Finanse Węgry Finanse

Magister lub Master of Science, jest międzynarodowo uznanym stopień naukowy, który wskazuje, umiejętności i wiedzę w danym temacie lub pola. Większość programów Magister się około czterech lat, aby zakończyć, po których część dołączyć do siły roboczej, podczas gdy inni dalej w klasie. 

Dziedzinie finansów koncentruje się na zarządzaniu pieniędzmi na wszystkich poziomach. Finanse studenci często badać szeroki zakres tematów z zakresu bankowości inwestycyjnej na osobistym planowania finansowego. Mogą skupić się na podpolu jak rachunkowości lub finansów przedsiębiorstw od razu, lub poczekać do specjalizacji z dyplomem absolwenta.

Leżą się w regionie Europy Środkowej z Hungarian ich języku urzędowym. Kraju matematyki i podejście nauka są znakomite. To domy pierwszy na świecie Instytut technologii. To tutaj pierwszy silnik parowy w Europie został zbudowany już w 1722.

Finanse Węgry - Weź Finanse Węgry. Wszystkie Finanse i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Finanse, Węgry

International Business School – Budapest

Program - MSc in Financial Management świadczy zaawansowane poziomu szkoleń w zakresie zarządzania finansami, ze szczególnym naciskiem na połączeniu teorii i praktyki maj ... [+]

Program - MSc in Financial Management świadczy zaawansowane poziomu szkoleń w zakresie zarządzania finansami, ze szczególnym naciskiem na połączeniu teorii i praktyki mające na celu wytworzenie absolwenci potrafią wykorzystywać swoją wiedzę i zrozumienie w środowisku wielokulturowym i uczestnictwo w ​​podejmowaniu decyzji finansowych.

&nbsp

Od organizacyjne przetrwania na globalnym rynku wymaga skutecznej strategii konkurencji, mgr program kładzie duży nacisk na strategicznym elementem myślenia. A co to jest myślenie strategiczne? Jest to zdolność myślenia, w którym następujące atrybuty - niektóre lub wszystkie z nich - mogą znajdować się jednocześnie: ... [-]

Węgry Budapeszt
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku