Filter
Magister nauk ścisłych
Portugalia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Finanse Portugalia - programów Finanse Portugalia Finanse

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych.

Dziedzinie finansów mogą być podzielone na osobistego, publicznego oraz Corporate Finance. Każdy podpole koncentruje się na zarządzaniu aktywami i długów, często koncentruje się na bankowości inwestycyjnej. Studenci Finansów może utrzymać swoje wykształcenie ogólne lub specjalizują się w określonej dziedzinie, takich jak rachunkowości lub finansów przedsiębiorstw.

Portugalia, oficjalnie Republiki Portugalskiej, to kraj położony w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim. Portugalia jest 900 lat, a mimo to ma stosunkowo mały obszar, odegrał kluczową rolę w historii świata. Universidade do Porto jest najbardziej popularny przez cudzoziemców, które składają się z 11% studentów.

Finanse Portugalia - Weź Finanse Portugalia. Wszystkie Finanse i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Finanse, Portugalia

Catolica Lisbon School of Business and Economics

Magister finansów przygotowuje studentów do kariery na wysokim poziomie w globalnym przemyśle finansowym. CATÓLICA-LISBON oferuje wyjątkową okazję do przygotowania się do ... [+]

Zarys

Magister finansów przygotowuje studentów do kariery na wysokim poziomie w globalnym przemyśle finansowym. CATÓLICA-LISBON oferuje wyjątkową okazję do przygotowania się do międzynarodowego egzaminu CFA® Level 1 podczas egzaminu dyplomowego. Możesz również prowadzić dodatkowy semestr wymiany lub podwójny dyplom w najlepszej międzynarodowej szkole biznesowej.

Kluczowe cechyData rozpoczęcia: wrzesień 2019Poziom wpisu: licencjat w biznesie | Ekonomia lub inna dyscyplina ilościowaCzas trwania: 3 lub 4 semestryHarmonogram: Pełny etatProfil: nowi absolwenci do 2 lat doświadczenia zawodowegoJęzyk programowania: w pełni nauczany w języku angielskimZatrudnienie: 2/3 studentów znalazło pracę przed ukończeniem studiówRanking: # 23 na świecie (ranking Financial Times)Przegląd... [-]
Portugalia Lisbon
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ISCTE Business School – Instituto Universitário de Lisboa

International Master of Science in Finance jest pełnoetatowym, rocznym programem, który zapewnia wysoce zaawansowane kwalifikacje w dziedzinie finansów. Jest przeznaczony ... [+]

Magister Finansów jest w pełnym wymiarze czasu, roczny program, który zapewnia wysoko zaawansowane kwalifikacje w dziedzinie finansów plus jeden rok na badania i pisanie rozprawy. Jest przeznaczony dla studentów, którzy zamierzają rozpocząć karierę w branży usług finansowych lub w dziedzinie finansów korporacyjnych.Program ten zapewnia solidne podstawy w teoretycznych podstawach finansów, jednocześnie oferując intensywne szkolenia stosowane mające na celu rozwój umiejętności dla aktywnych interakcji w świecie finansów.

Dlaczego warto wybrać Master's (MSc.) W finansach na IBS?

International Master's Degree in Finance to pełnoetatowy, dwuletni program, który zapewnia wysoce zaawansowane kwalifikacje w dziedzinie finansów. Jest przeznaczony dla studentów, którzy zamierzają rozpocząć karierę w branży usług finansowych lub w dziedzinie finansów korporacyjnych. Master's in Finance zapewnia solidne podstawy w teoretycznych podstawach finansów, oferując jednocześnie intensywne szkolenia stosowane mające na celu rozwój umiejętności aktywnej interakcji w świecie finansów. Nasi absolwenci zdobyli doskonałą reputację w sektorze przedsiębiorstw ze względu na wybitne umiejętności ilościowe i techniczne.... [-]

Portugalia Lisbon
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku