Filter
Magister nauk ścisłych
Malta Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Finanse Malta - programów Finanse Malta Finanse

Programy magisterskie zapewnia ten sam tytuł tego stopnia - mistrz. Studia podyplomowe, takich jak Masters of Science są skrócone magistra. Master of Science w programie zarządzania lub Master of Science edukacji Zarządu są studia podyplomowe w wspólnym zarządem. Oznacza to, że studenci otrzymują wykształcenie akademickie z głębią refleksji i abstrakcji. Masters zazwyczaj mogą być klasyfikowane jako Master of Science (MSc) lub popularnego Master of Arts (MA). Master of Science (MSc) zwykle podaje się do skutecznego osiągania studia podyplomowe z nauką lub punktu technicznego konwergencji.

Dziedzinie finansów koncentruje się na zarządzaniu pieniędzmi na wszystkich poziomach. Finanse studenci często badać szeroki zakres tematów z zakresu bankowości inwestycyjnej na osobistym planowania finansowego. Mogą skupić się na podpolu jak rachunkowości lub finansów przedsiębiorstw od razu, lub poczekać do specjalizacji z dyplomem absolwenta.

Malta to mała, wyspiarskie państwo na Morzu Śródziemnym, która leży na południe od Sycylii, we Włoszech. Malta promuje się powodzeniem jako całkowicie dwujęzyczna narodu na maltańskim i angielskim. Liczy się dla wielu instytucji edukacyjnych w pozostałej części świata, jako kraju, gdzie angielski jest językiem ojczystym i dlatego często nawet dotować studentów tam się go uczyć. Zdecydowana większość obywateli maltańskich mówić po angielsku w bardzo wysokim standardzie.

Finanse Malta - Weź Finanse Malta. Wszystkie Finanse i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Finanse, Malta

Global College Malta

University of Chester magistra ze specjalizacją w finansach ... [+]

Absolwenci Magister Zarządzania będzie mieć zrozumienie wpływu różnych sił wpływających organizacji, w tym systemów prawnych; Kwestie związane ze zmianą etycznych, ekonomicznych, środowiskowych, społecznych i technologicznych itp Będą również przygotowani do podjęcia decyzji o ich rynku w oparciu o swoich klientów i jak zarządzać ludzi w organizacji. W sumie, Magister zarządzania ustawia absolwent się na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej lub być ważną część siebie w różnych ról w zarządzaniu.

Magister zarządzania ze szlaku finansów jest specjalizacja, oferowany w połączeniu z normą zarządzania mgr, dla tych studentów, którzy chcą skupić się na związku między skutecznego zarządzania i strukturalnego, dobrze zarządzanej finansów. Studenci będą się uczyć zarządzania ryzykiem finansowym, podejmowanie decyzji finansowych, teorie za "wartość dodaną" i innych pokrewnych dziedzinach. Specjalizacja w dziedzinie finansów pozwala uczniom zrozumieć wpływ ich decyzji w zakresie zarządzania na poziomie finansowym. ... [-]

Malta Xagħra
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku