MASTERSTUDIES

Finanse Aix-en-Provence - programów Finanse Aix-en-Provence Finanse, Aix-en-Provence

Master of Science lub tytuł magistra w dziedzinie nauki jest stopień naukowy dostarczone przez Uniwersytety w wielu krajach. Master of Science jest popularny po ukończeniu dyplom licencjata.

Finanse to nauka o zarządzaniu pieniędzmi i obejmuje wszystko, od zarządzania oszczędności osobistych księgowości bankowości inwestycyjnej. Student finansów mogą wybrać specjalizację w podpolu jak planowanie inwestycji emerytalnych lub handlowych, lub może zachować swoje wykształcenie ogólne z badania wszystkich dziedzinach finansów.

Francja jest obecnie w gronie 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na ich doskonałe wyniki zorientowanych szkolnictwa wyższego wykształcenia. Większość kursów na uczelniach oferowane są w języku francuskim. Francja ma 60 publicznych i 100 uczelni prywatnych.

Finanse Aix-en-Provence - Weź MSc Aix-en-Provence. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Finanse, Aix-en-Provence Filter

Msc - Finanse

IAE Aix Graduate School of Management
MSc
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Magister przygotowuje studentów do podjęcia stanowiska w tej odnowionej funkcji finansowej. W związku z tym odnosi się do strategii środowiskowych, instytucjonalnych praktyk i ...

Czytaj więcej