MASTERSTUDIES

Finanse Czechy - programów Finanse Czechy Finanse

Master of Science lub tytuł magistra w dziedzinie nauki jest stopień naukowy dostarczone przez Uniwersytety w wielu krajach. Master of Science jest popularny po ukończeniu dyplom licencjata.

Dziedzinie finansów koncentruje się na zarządzaniu pieniędzmi na wszystkich poziomach. Finanse studenci często badać szeroki zakres tematów z zakresu bankowości inwestycyjnej na osobistym planowania finansowego. Mogą skupić się na podpolu jak rachunkowości lub finansów przedsiębiorstw od razu, lub poczekać do specjalizacji z dyplomem absolwenta.

Republika Czeska ma ugruntowaną i badania oparte wykształcenie wyższe. Doprowadziło to do nauki ini Praga jeden z szanowanych programu 's w Europie, ponieważ kultywuje ducha kreatywności i innowacyjności wśród studentów.

Finanse Czechy - Weź Finanse Czechy. Wszystkie Finanse i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Finanse, Czechy Filter

Magister matematyki finansowej i ubezpieczeniowej

Charles University Faculty of Mathematics and Physics
MSc
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program ten zapewnia teoretyczne i stosowane kształcenie w zakresie matematyki finansowej i ubezpieczeniowej. Solidne tło matematyczne zapewnia podstawy do rozwijania dyscypli ...

Czytaj więcej