MASTERSTUDIES

Finanse Cypr - programów Finanse Cypr Finanse

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych.

Studenci finansów dowiedzieć się o wszystkich aspektach zarządzania pieniędzmi. Pole zawiera inwestycji biznesowych i bankowość, zarządzanie osobiste pieniądze i rachunkowość. Studenci mogą zachować ich kształcenia ogólnego, lub może wybrać specjalizację wcześnie w takich dziedzinach jak osobistego planowania finansowego i księgowości.

Cypr leży w północno-wschodniej części Morza Śródziemnego. Jest to trzecia co do wielkości wyspa na Morzu Śródziemnym. Cypr jest znany jako miejsce narodzin Afrodyty (Wenus), grecka bogini miłości.

Finanse Cypr - Weź Finanse Cypr. Wszystkie Finanse i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Finanse, Cypr Filter

Ms w bankowości i finansów (praca / brak pracy)

Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics
MSc
<
Studia dzienne
Język angielski
Turecki
Ośrodek kształcenia

Master of Science (MS) programu w Bankowości i Finansów jest wyposażenie absolwentów z wyspecjalizowanych umiejętności analitycznych stosowanych do ich zainteresowań zawodowyc ...

Czytaj więcej

Ms w bankowości i finansów dla kadry zarządzającej (online) (praca / non-praca)

Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics
MSc
<
Studia dzienne
Język angielski
Online

Departament Bankowości i Finansów oferuje w pełni zaprojektowany program dla profesjonalistów, którzy zamierzają uzyskać dyplom absolwenta w Internecie podczas budowania karie ...

Czytaj więcej