MASTERSTUDIES

Finanse Ameryka Południowa - Finanse programów Finanse w Ameryka Południowa

MSC lub Master of Science, jest rozróżnienie akademicki obdarzył tych, którzy skutecznie zakończyć wcześniej określonych zajęć w to, co jest często oparte na nauce dyscypliny. Magister często zwiększa możliwości rozwoju kariery zawodowej, a także potencjalne zyski.

Studenci finansów dowiedzieć się o wszystkich aspektach zarządzania pieniędzmi. Pole zawiera inwestycji biznesowych i bankowość, zarządzanie osobiste pieniądze i rachunkowość. Studenci mogą zachować ich kształcenia ogólnego, lub może wybrać specjalizację wcześnie w takich dziedzinach jak osobistego planowania finansowego i księgowości.

Narody Ameryki Południowej oferują potężne doświadczenie bogaty z dobrej architektury, stylu gotowania, ceramiki, i taniec. W przeszłości przesiąknięte folkloru, studiuje w Ameryce Południowej będzie można oddawać w kulturze, które panowały na wieki.

Finanse Ameryka Południowa - Weź Finanse Ameryka Południowa. Wszystkie Finanse i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Finanse, Ameryka Południowa Filter

Master of Science in Finance

Escuela de Negocios, Universidad Adolfo Ibáñez
MSc
Mar 2021
<
Studia dzienne
<
10 miesiące
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Master of Science in Finance osiąga, że specjaliści w tej dziedzinie, w swoich wczesnych latach, osiągają stopień specjalizacji i pozycjonowania, co pozwoli im przyspieszyć ka ...

Czytaj więcej

Magister zarządzania finansami

University of ORT Uruguay
MSc
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Master in Financial Management to wymagające doświadczenie intelektualne, które zapewnia narzędzia z pogranicza najlepszych międzynarodowych praktyk. Jego wyróżniające cechy t ...

Czytaj więcej