MASTERSTUDIES

Finanse Ameryka Środkowa i Karaiby - Finanse programów Finanse w Ameryka Środkowa i Karaiby

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach.

Finance jest dana z zarządzaniem pieniędzmi dyscypliny i zawiera osobiste, firmowe, i finansów publicznych. Choć zwykle związane z aktywami i zarządzania długiem w zakresie bankowości inwestycyjnej, finansów obejmuje również inne specjalizacje, takie jak rachunkowości i planowania emerytalnego.

Kraje Ameryki Środkowej i Karaibów są bogate w kulturze, historii i kultury. Są dumni ze swojej historii starożytnej, a większość obywateli dumni i radość w pokazano ich kraj do międzynarodowych oczy. Wyjątkowa sceneria stanowi kulturalne jedyne w swoim rodzaju spotkanie, które jest nierozerwalnie związane z uczuciem podniecenia i doświadczenie. Ameryka Środkowa to idealne miejsce, aby uziemić siebie w delektując więcej niż kilka z największych przyjemności życia.

Finanse Ameryka Środkowa i Karaiby - Weź Finanse Ameryka Środkowa i Karaiby. Wszystkie Finanse i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Finanse, Ameryka Środkowa i Karaiby Filter

Master of Science w dziedzinie finansów (msc. finansów)

University of Technology, Jamaica (UTech)
MSc
<
studia niestacjonarne
<
18 miesiące
Ośrodek kształcenia

Mgr inż. Kurs Finanse studiów składa się z 12 modułów składa się z 8 podstawowych kursów, 4 obieralnych w dwóch obszarach specjalizacji.

Czytaj więcej