MASTERSTUDIES

Finanse Afryka - Finanse programów Finanse w Afryka

Master of Science jest okazją dla absolwentów, aby uzyskać zaawansowane umiejętności badawcze i wiedzę w profesjonalnym środowisku uczenia się.Master of Science (MS) stopnia może dostarczyć podstaw wiedzy i kompetencji kluczowych you 'll potrzebują całej swojej karierze

Finanse to nauka o zarządzaniu pieniędzmi i obejmuje wszystko, od zarządzania oszczędności osobistych księgowości bankowości inwestycyjnej. Student finansów mogą wybrać specjalizację w podpolu jak planowanie inwestycji emerytalnych lub handlowych, lub może zachować swoje wykształcenie ogólne z badania wszystkich dziedzinach finansów.

Wiele programów w Afryce odbywać się w bardzo nietypowym otoczeniu kulturowym i fizyczne niż większość studentów zna w starych, dobrych czasach. Daj znać, aby dostosować się do tego warunki życia to część zabawy i wyzwaniem tam mieszka. Wyzwaniem jest intelektualny, emocjonalny i fizyczny.

Finanse Afryka - Weź Finanse Afryka. Wszystkie Finanse i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

3 Wyniki z Finanse, Afryka Filter

Magister rynków finansowych

Skema Business School
MSc
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Magister rynków finansowych

Czytaj więcej

Magister Finansów i Inwestycji

Institute of Accountancy Arusha
MSc
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Celem tego programu jest zapewnienie studentom wiedzy i umiejętności potrzebnych, aby pomóc im przygotować się do kariery w branży finansowej i inwestycyjnej, lub pomóc przyśp ...

Czytaj więcej

Magister Finansów rozwoju

University of Ghana
MSc
<
Studia dzienne
Ośrodek kształcenia

Potencjalni studenci muszą mieć: dobry pierwszy stopień (co najmniej drugiej klasy Division Dolna) w finansach

Czytaj więcej