MASTERSTUDIES

Programy Finanse w biznesie, Szukaj najlepszych programów MSc tutaj! - MSc

Aby wyróżnić się spośród setek kandydatów do pracy, wiele osób decyduje się na prowadzenie zaawansowanego poziomu, takich jak Master of Science (MSc). Ten jedno- lub dwu-letni program studiów podyplomowych daje głębsze zrozumienie wybranej dziedzinie nauki, ze szczególnym naciskiem na praktyczne umiejętności i technik badawczych.

Czym jest mgr in Business Finance? Ten stopień daje studentom dogłębne zrozumienie tych teorii finansowych, które wpływają na działalność i jak zastosować je do rzeczywistych sytuacjach życiowych. Często obejmuje kursy z zakresu analizy inwestycyjnej, finansów, mikrostruktury, wycena instrumentów pochodnych, optymalnej struktury kapitału, fuzji i przejęć oraz opodatkowania. W związku z tym, że zazwyczaj wymaga podstawowej wiedzy o finansach i ekonomii jako warunek przyjęcia.

Finance jest jednym z najbardziej popularnych częściach świata biznesu, więc o dobrą bazę wiedzy w tej dziedzinie będzie służyć absolwentów niezależnie od kariery wybrać.Studenci korzystają również z wzmocnionych technik analitycznych i umiejętności badawczych.

Koszt magistra mogą się różnić w zależności od wybranego kraju szkoły, studiów i czasu trwania kursu. Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z działem rekrutacji w szkole wyboru.

Absolwenci z Master of Science in Business Finance często znajdują się posiadająca silną przewagę konkurencyjną na rynku pracy. Jest to możliwe, aby znaleźć pracę w takich sektorach, jak bankowość prywatna, bankowość inwestycyjna, sprzedaży i obrotu papierami wartościowymi, zarządzanie ryzykiem kredytowym, fundusze hedgingowe lub w doradztwie. Kwalifikują się one do pracy zarówno w sektorze prywatnym i publicznym, w dużych korporacjach lub w małych przedsiębiorstw i start-upy.

Jest to popularna opcja stopnia, a oferowany jest więc w instytucjach edukacyjnych w wielu krajach. Każdy stopień jest nieco inny, więc to jest cenne, aby rozejrzeć i znaleźć program, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i celów edukacyjnych.Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

2 Wyniki z Finanse w biznesie Filter

Master of Science in biznes-finanse

University of Baltimore, Merrick School of Business
MSc
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Master of Science programu Business-Finance dostarcza zmotywowanych i utalentowanych studentów z programu wiodące, które zawiera zaawansowaną teorię finansową, praktycznych za ...

Czytaj więcej

Online Master of Science in FINANCE

Indiana University Bloomington Kelley Direct Online
MSc
Sie 2021
Język angielski

Osiągnij MS w finansach na swoich warunkach. Magister finansów online zapewnia idealne doświadczenie w dziedzinie finansów dla przyszłych dyrektorów finansowych. Szkoła Kelley ...

Czytaj więcej