MASTERSTUDIES

Finanse stosowane Atlanta - programów Finanse stosowane Atlanta Finanse stosowane, Atlanta

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach.

Pole stosowanej finansów zajmuje się badaniem tego, jak różne modele biznesowe wpływają na wyniki finansowe. Studiowanie stosowane finansowania mogą prowadzić do zatrudnienia w instytucjach takich jak osoby świadczące usługi planowania finansowego, firm brokerskich lub handlowych spółek bankowych.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Georgia State University jest jednym z najbardziej renomowanych uczelni w Atlancie. Masz również Emory University, Clark Atlanta University i system University of Georgia.

Finanse stosowane Atlanta - Weź MSc Atlanta. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Finanse stosowane, Atlanta Filter

Master of Science in Finance

Georgia State University - J. Mack Robinson College of Business
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
3&nbsp;-&nbsp;4 semestry
01 Cze 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program MS Finance w Robinson College of Business na Georgia State University to innowacyjny program, który łączy w sobie doskonałe podstawy ekonomii finansowej z aplikacją Fi ...

Czytaj więcej