MASTERSTUDIES

Programy Obliczenia finansowe, Szukaj najlepszych programów MSc tutaj! - MSc

Tytuł magistra jest zaawansowanym wyniki w nauce podane do studentów, którzy skutecznie zakończyć mniej więcej dwóch latach rygorystyczne zajęć w danym obszarze. Master of Science, lub mgr jest jedną z nazw stopni dwa najczęstsze magisterskich; drugim jest Master of Arts.

Tylko to, co jest Magister Computational Finance? Ten kompleksowy zaawansowanych studiów jest przeznaczony dla osób o silnych środowisk edukacyjnych, a najlepiej, dotychczasowych doświadczeń pracy w dziedzinie nauki, informatyki, matematyki, ekonomii, finansów, inżynierii lub pokrewnej dziedzinie. Studenci powinni spodziewać ścisłej studium skomplikowanych równań matematycznych i naukowych, a także przegląd rachunku, algebry liniowej i innych matematycznych pojęć. Dodatkowe uwagi poświęca się w wielu programach do obszarów takich jak statystyki i nauk o zarządzaniu.

Studenci, którzy pomyślnie kończą Master of Science w programie Computational Finance są zazwyczaj wyposażone w szeroki zestaw umiejętności, które są bardzo cenione przez dzisiejszych wiodących firm światowych. Oprócz zwiększonych perspektyw zawodowych, absolwenci często zobaczyć wzrost przychodów w wyniku ich zaawansowanym stopniu.

Zainteresowani studenci powinni spodziewać istotnych zmian kosztów czesnego za studia magisterskie finansów obliczeniowej. Czesnego zazwyczaj zmienia się w zależności od czynników, takich jak obszar geograficzny, przez który program oferowany jak również prestiżowych i popularności tego programu.

Posiadacze stopnia Computational Finance magisterskich przejść założyć szeroki asortyment pozycji w sektorze usług finansowych. Wielu absolwentów tych programów są rekrutowani przez najlepszych światowych korporacji. Pozostałe ustalenia kariery w zakresie obrotu, analizy finansowej i zarządzania ryzykiem, wśród innych obszarach związanych.Inni wolą pracować w szkolnictwie wyższym, lub powrót do szkoły do ​​prowadzenia stopień doktora.

Osoby zainteresowane karierą w ramach globalnego sektora usług finansowych są zachęcani do przeglądu programów studiów licznych Computational Finance magisterskich dostępnych na całym świecie, korzystając z naszej obszernej bazy danych. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

3 Wyniki z Obliczenia finansowe Filter

Master of Science in Computational Finance

Rochester Institute of Technology (RIT)
MSc
<
Studia dzienne
<
12&nbsp;-&nbsp;17 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Analitycy ilościowi są bardzo poszukiwani. Zostań aktywem każdej firmy, ponieważ uczysz się strategii obliczeniowych, aby generować zyski i zmniejszać ryzyko firmy.

Czytaj więcej

Magister matematyki i informatyki dla finansów

Swansea University
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
31 Lip 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Magister matematyki i informatyki dla finansów został zaprojektowany, aby zaspokoić zapotrzebowanie na specjalnie przeszkolonych matematyków na światowych rynkach finansów i u ...

Czytaj więcej

Magister informatyki finansowej

西交利物浦大学
MSc
<
Studia dzienne
<
18 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Wraz z szybkim rozwojem technologii komputerowej, rośnie zapotrzebowanie w dynamicznym i trudnym środowisku usług finansowych na różnorodność utalentowanych technicznie talent ...

Czytaj więcej