MASTERSTUDIES

Obliczenia finansowe Rochester - programów Obliczenia finansowe Rochester Obliczenia finansowe, Rochester

MSC lub Master of Science, jest rozróżnienie akademicki obdarzył tych, którzy skutecznie zakończyć wcześniej określonych zajęć w to, co jest często oparte na nauce dyscypliny. Magister często zwiększa możliwości rozwoju kariery zawodowej, a także potencjalne zyski.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Roanoke, niezależne miasto znajduje się w krajach Wspólnoty Wirginii. Wyższej uczelni w mieście uruchomić 2 lata i 4 lata studiów w wielu przypadkach.

Obliczenia finansowe Rochester - Weź MSc Rochester. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Obliczenia finansowe, Rochester Filter

Master of Science in Computational Finance

Rochester Institute of Technology (RIT)
MSc
<
Studia dzienne
<
12&nbsp;-&nbsp;17 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Analitycy ilościowi są bardzo poszukiwani. Zostań aktywem każdej firmy, ponieważ uczysz się strategii obliczeniowych, aby generować zyski i zmniejszać ryzyko firmy.

Czytaj więcej