MASTERSTUDIES

Finanse w krajach islamskich Niemcy - programów Finanse w krajach islamskich Niemcy Finanse w krajach islamskich

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych.

Duża ilość majątku zarządzana jest na podstawie przepisów szariatu, ale zrozumienie ekonomiki tych rynków wymaga specjalistycznej wiedzy. Program finansów islamskich często dostarcza informacji niezbędnych do zrozumienia danego problemu, np. Inwestycji kapitałowych czy rachunkowości.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Finanse w krajach islamskich Niemcy - Weź Finanse w krajach islamskich Niemcy. Wszystkie Finanse w krajach islamskich i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Finanse w krajach islamskich, Niemcy Filter

Magister ekonomii Bliskiego Wschodu

Philipps-Universität Marburg
MSc
Paź 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
15 Lip 2021
Język angielski
Online

Master of Science in Economics of the Middle East (EMEA) to wyjątkowy program Master of School of Business and Economics and Center for Near and Middle Eastern Studies, łącząc ...

Czytaj więcej