MASTERSTUDIES

Finanse i ekonomia Włochy - programów Finanse i ekonomia Włochy Finanse i ekonomia

Magister lub Master of Science, jest jedną z nazw stopni dwa najbardziej popularne licencjackich. Międzynarodowe uznanie, mgr jest zwykle przyznawane po około czterech latach rygorystyczne badania w to, co jest zazwyczaj oparte na polu nauki.

Magister finansów i ekonomii zapewni studentowi z możliwością zwiększenia jego / jej wiedzy ekonomicznej wraz z głębszego zrozumienia w dziedzinie finansów. Jest to doskonały wybór jako studiów podyplomowych, jeśli plan zaczyna karierę w instytucji finansowej lub w przemyśle.

Włochy, oficjalnie Republika Włoska, to jednolita republika parlamentarna w ramach Unii Europejskiej, znajduje się w południowej Europie. Na północy graniczy z Francja, Szwajcaria, Austria i Słowenia po Alpach.

Finanse i ekonomia Włochy - Weź Finanse i ekonomia Włochy. Wszystkie Finanse i ekonomia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Finanse i ekonomia, Włochy Filter

Master of Science w finansach i ekonomii

University of Milan
MSc
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Finanse i Ekonomia to ekskluzywny program magisterski mający na celu zapewnienie doskonałego wykształcenia akademickiego i praktycznego zrozumienia dzisiejszych rynków finanso ...

Czytaj więcej