MASTERSTUDIES

Finanse i bankowość Szwajcaria - programów Finanse i bankowość Szwajcaria Finanse i bankowość

Magister lub Master of Science, jest międzynarodowo uznanym stopień naukowy, który wskazuje, umiejętności i wiedzę w danym temacie lub pola. Większość programów Magister się około czterech lat, aby zakończyć, po których część dołączyć do siły roboczej, podczas gdy inni dalej w klasie. 

Zajęcia w finansach i bankowości przekazanie studentom wiedzy związanych, jak funkcjonują rynki finansowe i jak działają instytucje finansowe. Zajęcia mogą obejmować rachunkowości, statystyki, corporate finance, ekonomii menedżerskiej, zarządzania inwestycjami oraz usługi pośrednictwa finansowego.

Szwajcaria (niemiecki: Schweiz, francuski: Suisse, włoski: Svizzera, retoromański:. Svizra Szwajcaria ma jedne z uniwersytety renomowanych światowych takich jak ETH w Zurychu, EPFL Lozanna, IHEID w Genewie, University of Lausanne lub University of St Gallen. Należy pamiętać, że 's znacznie lepiej mówić w lokalnym języku, więc jeśli można ' t mówić albo francuski, niemiecki, włoski, lepiej iść na kurs języka pierwszego.

Finanse i bankowość Szwajcaria - Weź Finanse i bankowość Szwajcaria. Wszystkie Finanse i bankowość i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Finanse i bankowość, Szwajcaria Filter

Master of Science in Banking and Finance

Lucerne University of Applied Sciences and Arts
MSc
13 Sie 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
31 May 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Magister bankowości i finansów przygotowuje cię do udanej kariery w sektorze finansowym. Program jest zarówno oparty na badaniach, jak i silnie zorientowany praktycznie. Pozwa ...

Czytaj więcej