MASTERSTUDIES

Finanse i bankowość Cypr - programów Finanse i bankowość Cypr Finanse i bankowość

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych.

finanse i bankowość programy obejmują wiele tematów, które przygotowują studentów do pracy w krajowych lub międzynarodowych instytucji finansowych. Typowe zajęcia są instrumenty bankowe, rachunkowość, matematyka, środowisko biznesu prawnej przedsiębiorstwa i komunikacji.

Cypr ma dotowane a studenci z dziećmi wyższe wykształcenie. Ma trzy publiczne i cztery prywatne uczelnie. Uniwersytety rządowe są University of Cyprus, Open University of Cyprus i Cypr University of Technology. Kraj ma międzynarodową społeczność więc bariera językowa nie może być wyzwaniem dla uczniów.

Finanse i bankowość Cypr - Weź Finanse i bankowość Cypr. Wszystkie Finanse i bankowość i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Finanse i bankowość, Cypr Filter

Ms w bankowości i finansów (praca / brak pracy)

Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics
MSc
<
Studia dzienne
Język angielski
Turecki
Ośrodek kształcenia

Master of Science (MS) programu w Bankowości i Finansów jest wyposażenie absolwentów z wyspecjalizowanych umiejętności analitycznych stosowanych do ich zainteresowań zawodowyc ...

Czytaj więcej

Ms w bankowości i finansów dla kadry zarządzającej (online) (praca / non-praca)

Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics
MSc
<
Studia dzienne
Język angielski
Online

Departament Bankowości i Finansów oferuje w pełni zaprojektowany program dla profesjonalistów, którzy zamierzają uzyskać dyplom absolwenta w Internecie podczas budowania karie ...

Czytaj więcej