MASTERSTUDIES

Finanse behawioralne Wielka Brytania - programów Finanse behawioralne Wielka Brytania Finanse behawioralne

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Finanse behawioralne Wielka Brytania - Weź Finanse behawioralne Wielka Brytania. Wszystkie Finanse behawioralne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Finanse behawioralne, Wielka Brytania Filter

Magister psychologii stosowanej i zachowań ekonomicznych

University of Bath
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
30 Cze 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten magister pozwala głęboko zagłębić się w dwie powiązane ze sobą dyscypliny psychologii i ekonomii, aby lepiej badać, rozumieć i przewidywać decyzje podejmowane przez ludzi. ...

Czytaj więcej

Magister ekonomii behawioralnej i finansów

University of Exeter Business School
MSc
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Nasze programy magisterskie z ekonomii mają na celu pogłębienie wiedzy i zrozumienia ekonomii jako dyscypliny akademickiej. Nasze programy są zaprojektowane tak, aby były najb ...

Czytaj więcej