MASTERSTUDIES

Finanse behawioralne Włochy - programów Finanse behawioralne Włochy Finanse behawioralne

Master of Science lub Magister jest studia podyplomowe zazwyczaj w dziedzinie nauk przyrodniczych i nauk społecznych. Mgr może być oczywiście na bazie, opartych na badaniach, lub mieszanina obu.

Oficjalnie znany jako Republiki Włoskiej, kraj znajduje się w południowej Europie. Językiem urzędowym jest język włoski i kulturalnych bogatych stolicą jest Rzym. Wiele z World 's najstarszych uniwersytetów znajdują się we Włoszech, w szczególności na Uniwersytecie w Bolonii (założony w 1088). Istnieją trzy Superior Absolwent Szkoły z "uniwersytet stanu ", trzy instytucje o statusie kolegiów doktoranckich, które funkcjonują na magisterskich i podyplomowych poziom.

Finanse behawioralne Włochy - Weź Finanse behawioralne Włochy. Wszystkie Finanse behawioralne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Finanse behawioralne, Włochy Filter

Magister ekonomii behawioralnej i stosowanej

University of Trento
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
05 Mar 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program studiów magisterskich (M.Sc/Laurea Magistrale) z ekonomii behawioralnej i stosowanej (BEA) oferuje solidną ścieżkę edukacyjną w dziedzinie ekonomii, zarówno mikro, jak ...

Czytaj więcej