MASTERSTUDIES

Ekonomia Fargo - programów Ekonomia Fargo Ekonomia, Fargo

Magister lub Master of Science, jest międzynarodowo uznanym stopień naukowy, który wskazuje, umiejętności i wiedzę w danym temacie lub pola. Większość programów Magister się około czterech lat, aby zakończyć, po których część dołączyć do siły roboczej, podczas gdy inni dalej w klasie. 

Ekonomia jest gałęzią nauk społecznych, która zajmuje się dystrybucją, konsumpcji i produkcji towarów i usług. Ekonomia jest pochodną dwóch greckich słów, które znaczą "dom" i "prawo", a tym samym podlegające dotyczy zwyczajów dobrego zarządzania.

 

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Ekonomia Fargo - Weź MSc Fargo. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia, Fargo Filter

MS Agrobiznes i ekonomia stosowana

North Dakota State University College of Agriculture, Food Systems, and Natural Resources
MSc
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Tytuł magistra agrobiznesu i ekonomii stosowanej obejmuje obszary specjalizacji z ekonomii stosowanej, agrobiznesu oraz transportu i logistyki. Obszar ekonomii stosowanej kład ...

Czytaj więcej