MASTERSTUDIES

Ekonomia Cincinnati - programów Ekonomia Cincinnati Ekonomia, Cincinnati

Master of Science (MSc): Programy te są studia podyplomowe dla osób, którzy niedawno ukończyli studia licencjackie i chcą poszerzyć swoją wiedzę na poziomie głębokiej i bardziej naukowe.

Studiowanie ekonomii jest jeden, który jest bardzo cenny dla dzisiejszego społeczeństwa. Zasady ekonomiczne mogą być stosowane do szerokiego kręgu instytucji, w tym opieki zdrowotnej, administracji, finansów, biznesu, polityki, a nawet religii. Wszystkie te agencje wymagają czasu i kosztów, a tym samym może być widok z perspektywy ekonomicznej.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Miasto Cincinnati, Ohio słynie z zabytkowej architektury, drużyny sportowe i festiwal jazzowy w stanie Ohio. To ma wiele głównych uniwersytetów i uczelni do wyboru.

Ekonomia Cincinnati - Weź MSc Cincinnati. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia, Cincinnati Filter

Magister Ekonomii Stosowanej

Carl H. Lindner College of Business, University of Cincinnati
MSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

University of Cincinnati Master of Science in Applied Economics został niedawno uznany za jednego z programów Top Ten ekonomii stosowanej w Stanach Zjednoczonych. Jednym z głó ...

Czytaj więcej