MASTERSTUDIES

Ekonomia Montgomery - programów Ekonomia Montgomery Ekonomia, Montgomery

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach.

Niezależnie od rozróżniania mikroekonomii i makroekonomii, studenci, którzy studiują ekonomię musi również nauczyć się różnicy między ekonomia pozytywna i ekonomia normatywna. Pierwszy z nich dotyczy tego, co jest, a później zajmuje się tym, co powinno być. Inne cechy wyróżniające obejmują teorię ekonomii i ekonomii stosowanej.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Ekonomia Montgomery - Weź MSc Montgomery. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia, Montgomery Filter

Master of Science in Applied Economics

Auburn University at Montgomery College of Liberal Arts and Social Sciences
MSc
Sie 2021
Język angielski

Magister ekonomii stosowanej to najnowszy program studiów podyplomowych w AUM College of Liberal Arts and Social Sciences. Jest to program kohortowy, który odbywa się jeden wi ...

Czytaj więcej