MASTERSTUDIES

Ekonomia Los Angeles - programów Ekonomia Los Angeles Ekonomia, Los Angeles

MSC lub Master of Science, jest rozróżnienie akademicki obdarzył tych, którzy skutecznie zakończyć wcześniej określonych zajęć w to, co jest często oparte na nauce dyscypliny. Magister często zwiększa możliwości rozwoju kariery zawodowej, a także potencjalne zyski.

Ci, którzy przede wszystkim studiować ekonomię poznać różnice pomiędzy mikroekonomii i makroekonomii. Mikroekonomia obejmuje zachowanie poszczególnych rynków, takich jak gospodarstwa domowe i przedsiębiorstwa oraz ich interakcji. Makroekonomia, z drugiej strony, obejmuje, patrząc na cały gospodarki jako całości.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Poza tym, że do domu legendarnego Hollywood, Los Angeles jest drugim co do wielkości miasto w Stanach Zjednoczonych, a największe w stanie Kalifornia. To jest gospodarzem Igrzysk Olimpijskich dwa razy i jest podzielony na 80 dzielnic i osiedli. Miasto jest siedzibą trzech uczelni publicznych i wielu innych instytucji.

Ekonomia Los Angeles - Weź MSc Los Angeles. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

3 Wyniki z Ekonomia, Los Angeles Filter

Magister nauk ekonomicznych i społecznych

University Bocconi
MSc
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program ten zapewnia solidne podstawy w metodach ilościowych i teorii ekonomicznej: absolwenci rozwiną umiejętność interpretacji procesów ekonomicznych i społecznych typowych ...

Czytaj więcej

Magister ekonomii i zarządzania rządu i organizacji międzynarodowych

University Bocconi
MSc
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Rząd na każdym poziomie, od lokalnego do globalnego, jest niezbędny dla rozwoju społeczeństwa. Jest to jeden z najbardziej złożonych obecnych warunków zawodowych, ze względu n ...

Czytaj więcej

Magister ekonomii i zarządzania innowacjami i technologią

University Bocconi
MSc
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten Master of Science ma na celu dostarczenie studentom kompetencji analitycznych i umiejętności rozwiązywania problemów, aby zrozumieć mechanizmy i opanować procesy, dzięki k ...

Czytaj więcej