MASTERSTUDIES

Ekonomia Anaheim - programów Ekonomia Anaheim Ekonomia, Anaheim

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych.

Niezależnie od rozróżniania mikroekonomii i makroekonomii, studenci, którzy studiują ekonomię musi również nauczyć się różnicy między ekonomia pozytywna i ekonomia normatywna. Pierwszy z nich dotyczy tego, co jest, a później zajmuje się tym, co powinno być. Inne cechy wyróżniające obejmują teorię ekonomii i ekonomii stosowanej.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Anaheim, Kalifornia ma cztery główne uczelnie w obrębie miasta i wiele więcej wokół niego. Anaheim University widzi największą liczbę zapisów następnie Keimyung Baylo University i Southern California Institute of Technology.

Ekonomia Anaheim - Weź MSc Anaheim. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia, Anaheim Filter

Master of Science in Economics (MSE)

California University Of Management And Sciences
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program Master of Science in Economics (MSE) zapewnia studentom szeroką gamę narzędzi ilościowych i analitycznych do skutecznego zrozumienia systemów ekonomicznych i decyzji o ...

Czytaj więcej