MASTERSTUDIES

Ekonomia Lugano - programów Ekonomia Lugano Ekonomia, Lugano

Programy magisterskie zapewnia ten sam tytuł tego stopnia - mistrz. Studia podyplomowe, takich jak Masters of Science są skrócone magistra. Master of Science w programie zarządzania lub Master of Science edukacji Zarządu są studia podyplomowe w wspólnym zarządem. Oznacza to, że studenci otrzymują wykształcenie akademickie z głębią refleksji i abstrakcji. Masters zazwyczaj mogą być klasyfikowane jako Master of Science (MSc) lub popularnego Master of Arts (MA). Master of Science (MSc) zwykle podaje się do skutecznego osiągania studia podyplomowe z nauką lub punktu technicznego konwergencji.

Istnieją dowody na piśmie gospodarczego, który pochodzi aż z czasów Mezopotamii. Rozwój współczesnej ekonomii jest w dużej mierze ze względu na dwie grupy, które były znane jako fizjokratów i merkantylistów. Grupy te pomóc w rozwoju kapitalizmu w Europie w 16 wieku.

Szwajcaria (niemiecki: Schweiz, francuski: Suisse, włoski: Svizzera, retoromański:. Svizra Szwajcaria ma jedne z uniwersytety renomowanych światowych takich jak ETH w Zurychu, EPFL Lozanna, IHEID w Genewie, University of Lausanne lub University of St Gallen. Należy pamiętać, że 's znacznie lepiej mówić w lokalnym języku, więc jeśli można ' t mówić albo francuski, niemiecki, włoski, lepiej iść na kurs języka pierwszego.

Lugano znajduje się w mówiącego włoskiej części Szwajcarii. Około 64% populacji posiada wykształcenie wyższe i są wyższe uczelnie i instytucje specjalizujące się głównie w informatyki, komunikacji, sztuczna inteligencja, informatyka sztuki itp. i projekt szkoły są również dostępne wraz z programów międzynarodowych.

Ekonomia Lugano - Weź MSc Lugano. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

3 Wyniki z Ekonomia, Lugano Filter

Master of Science in Marketing and Transformative Economy

USI Università della Svizzera italiana
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
4 semestry
30 Kwi 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master in Marketing and Transformative Economy to nie tylko kolejny mistrz w marketingu. Jego ambicją jest oferowanie sprawdzonej mądrości marketingowej i praktyki oraz dalsze ...

Czytaj więcej

Magister ekonomii

USI Università della Svizzera italiana
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
3 semestry
30 Kwi 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Magister ekonomii (ME) to zaawansowany program oferowany przez Wydział Ekonomii na Università della Svizzera Italiana. Celem Mistrza jest nauczenie studentów, w jaki sposób an ...

Czytaj więcej

Magister ekonomii i polityki międzynarodowej

USI Università della Svizzera italiana
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
4 semestry
30 Kwi 2021
Włoski
Ośrodek kształcenia

Master in Economics and International Policies (MEPIN) jest oferowany przez Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Włoskiej Szwajcarii, USI , z siedzibą w Lugano, we współpra ...

Czytaj więcej