MASTERSTUDIES

Ekonomia Singapur - programów Ekonomia Singapur Ekonomia

Master of Science lub Magister jest studia podyplomowe zazwyczaj w dziedzinie nauk przyrodniczych i nauk społecznych. Mgr może być oczywiście na bazie, opartych na badaniach, lub mieszanina obu.

Ekonomia jest gałęzią nauk społecznych, która zajmuje się dystrybucją, konsumpcji i produkcji towarów i usług. Ekonomia jest pochodną dwóch greckich słów, które znaczą "dom" i "prawo", a tym samym podlegające dotyczy zwyczajów dobrego zarządzania.

 

Singapur (新加坡) to miasto-państwo w Azji Południowo-Wschodniej. Założona jako brytyjska kolonia giełdowej w 1819 roku, od czasu uzyskania niepodległości stało się jednym z World 's krajach najbogatszych i szczyci World ' s najbardziej ruchliwych portów. Singapur ma sześć krajowych uczelni i są ogólnie dobrze traktowane i przyciąga wymianę studentów z całego świata.

Ekonomia Singapur - Weź Ekonomia Singapur. Wszystkie Ekonomia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia, Singapur Filter

Magister ekonomii (MSE)

Singapore Management University
MSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Zdobądź narzędzia do zrozumienia mikro- i makroekonomicznych konsekwencji ludzkich motywacji, zachęt, polityki i instytucji. Dowiedz się, jak zbierać i analizować dane ekonomi ...

Czytaj więcej