MASTERSTUDIES

Ekonomia Trewir - programów Ekonomia Trewir Ekonomia, Trewir

Magister lub Master of Science, jest jedną z nazw stopni dwa najbardziej popularne licencjackich. Międzynarodowe uznanie, mgr jest zwykle przyznawane po około czterech latach rygorystyczne badania w to, co jest zazwyczaj oparte na polu nauki.

Ci, którzy przede wszystkim studiować ekonomię poznać różnice pomiędzy mikroekonomii i makroekonomii. Mikroekonomia obejmuje zachowanie poszczególnych rynków, takich jak gospodarstwa domowe i przedsiębiorstwa oraz ich interakcji. Makroekonomia, z drugiej strony, obejmuje, patrząc na cały gospodarki jako całości.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Ekonomia Trewir - Weź MSc Trewir. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia, Trewir Filter

Magister ekonomii

Trier University
MSc
<
Studia dzienne
<
4 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Wydział Ekonomii na Trier University w Trier University oferuje międzynarodowy i interdyscyplinarny dwuletni program magisterski z ekonomii. Jest przeznaczony dla studentów za ...

Czytaj więcej