MASTERSTUDIES

Ekonomia Pasawa - programów Ekonomia Pasawa Ekonomia, Pasawa

Master of Science jest okazją dla absolwentów, aby uzyskać zaawansowane umiejętności badawcze i wiedzę w profesjonalnym środowisku uczenia się.Master of Science (MS) stopnia może dostarczyć podstaw wiedzy i kompetencji kluczowych you 'll potrzebują całej swojej karierze

Niezależnie od rozróżniania mikroekonomii i makroekonomii, studenci, którzy studiują ekonomię musi również nauczyć się różnicy między ekonomia pozytywna i ekonomia normatywna. Pierwszy z nich dotyczy tego, co jest, a później zajmuje się tym, co powinno być. Inne cechy wyróżniające obejmują teorię ekonomii i ekonomii stosowanej.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Ekonomia Pasawa - Weź MSc Pasawa. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia, Pasawa Filter

M.Sc. Międzynarodowa ekonomia i biznes

University of Passau
MSc
Paź 2021
<
Studia dzienne
<
4&nbsp;-&nbsp;6 semestry
15 Lip 2021
Niemiecki
Język angielski
Ośrodek kształcenia

M.Sc. Program International Economics and Business zapewnia dogłębną wiedzę, umiejętności i metodologię badań w zakresie teorii mikro i makroekonomicznych, a także ekonomii em ...

Czytaj więcej