MASTERSTUDIES

Ekonomia Bayreuth - programów Ekonomia Bayreuth Ekonomia, Bayreuth

Magister lub Master of Science, jest międzynarodowo uznanym stopień naukowy, który wskazuje, umiejętności i wiedzę w danym temacie lub pola. Większość programów Magister się około czterech lat, aby zakończyć, po których część dołączyć do siły roboczej, podczas gdy inni dalej w klasie. 

Studiowanie ekonomii jest jeden, który jest bardzo cenny dla dzisiejszego społeczeństwa. Zasady ekonomiczne mogą być stosowane do szerokiego kręgu instytucji, w tym opieki zdrowotnej, administracji, finansów, biznesu, polityki, a nawet religii. Wszystkie te agencje wymagają czasu i kosztów, a tym samym może być widok z perspektywy ekonomicznej.

Niemcy, oficjalnie Republika Federalna Niemiec, jest federacją w Europie środkowo-zachodnia. Kraj składa się z 16 państw, a stolicą i największym miastem jest Berlin.

Ekonomia Bayreuth - Weź MSc Bayreuth. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia, Bayreuth Filter

Magister ekonomii

University of Bayreuth (Universität Bayreuth)
MSc
Lis 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
4 semestry
Język angielski
Niemiecki
Ośrodek kształcenia

Dwuletni program magisterski z ekonomii na University of Bayreuth ma na celu zapoznanie studentów z zaawansowanymi metodami analizy ekonomicznej i ich zastosowaniami. Absolwen ...

Czytaj więcej