MASTERSTUDIES

Ekonomia Kolumbia - programów Ekonomia Kolumbia Ekonomia

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach.

Niezależnie od rozróżniania mikroekonomii i makroekonomii, studenci, którzy studiują ekonomię musi również nauczyć się różnicy między ekonomia pozytywna i ekonomia normatywna. Pierwszy z nich dotyczy tego, co jest, a później zajmuje się tym, co powinno być. Inne cechy wyróżniające obejmują teorię ekonomii i ekonomii stosowanej.

Kolumbia jest naprawdę różnorodny i wyjątkowy kraj, położony w północno-zachodnim rogu Ameryki Południowej. Z przyjaznych ludzi, krajobrazów i miast egzotycznych kosmopolityczne, Kolumbia jest na pewno miejsce do nauki hiszpańskiego.

Ekonomia Kolumbia - Weź Ekonomia Kolumbia. Wszystkie Ekonomia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia, Kolumbia Filter

Masters in Economics

University Corporation of the Huila Region
MSc
Spanish (Colombia)
Ośrodek kształcenia

Magister ekonomii będzie miał solidne podstawy w teorii ekonomii i metodach ilościowych, a także rozwinie umiejętności analizy problemów regionalnych w takich dziedzinach, jak ...

Czytaj więcej