MASTERSTUDIES

Ekonomia Neiva - programów Ekonomia Neiva Ekonomia, Neiva

Master of Science lub tytuł magistra w dziedzinie nauki jest stopień naukowy dostarczone przez Uniwersytety w wielu krajach. Master of Science jest popularny po ukończeniu dyplom licencjata.

Studiowanie ekonomii jest jeden, który jest bardzo cenny dla dzisiejszego społeczeństwa. Zasady ekonomiczne mogą być stosowane do szerokiego kręgu instytucji, w tym opieki zdrowotnej, administracji, finansów, biznesu, polityki, a nawet religii. Wszystkie te agencje wymagają czasu i kosztów, a tym samym może być widok z perspektywy ekonomicznej.

Szkolnictwo wyższe w Kolumbii odbywa się w pięciu popularnych języków międzynarodowych tj. angielski, francuski, hiszpański portugalski i chiński. To wyeliminowało problem barier językowych w tych instytucjach szkolnictwa wyższego wśród innych studentów.

Ekonomia Neiva - Weź MSc Neiva. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia, Neiva Filter

Masters in Economics

University Corporation of the Huila Region
MSc
Spanish (Colombia)
Ośrodek kształcenia

Magister ekonomii będzie miał solidne podstawy w teorii ekonomii i metodach ilościowych, a także rozwinie umiejętności analizy problemów regionalnych w takich dziedzinach, jak ...

Czytaj więcej