Filter
Magister nauk ścisłych
Finlandia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Ekonomia Finlandia - programów Ekonomia Finlandia Ekonomia

Master of Science (MSc): Programy te są studia podyplomowe dla osób, którzy niedawno ukończyli studia licencjackie i chcą poszerzyć swoją wiedzę na poziomie głębokiej i bardziej naukowe.

Ekonomia jest gałęzią nauk społecznych, która zajmuje się dystrybucją, konsumpcji i produkcji towarów i usług. Ekonomia jest pochodną dwóch greckich słów, które znaczą "dom" i "prawo", a tym samym podlegające dotyczy zwyczajów dobrego zarządzania.

 

Formalny system kształcenia wyższego Finlandii jest 7-3-2-2 wzór. Uczelnia ma dwa lata zawodowego lub technicznego wykształcenia i wreszcie dwa lata pre-szkolnictwo wyższe. Finlandia posiada kilka publicznych, jak i prywatnych uczelni, które umożliwiły dostępności szkolnictwa wyższego dla studentów.

Ekonomia Finlandia - Weź Ekonomia Finlandia. Wszystkie Ekonomia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

7 Wyniki z Ekonomia, Finlandia

Aalto University

Program Master in Real Estate Economics oferuje studentom gruntowne wykształcenie w tej dziedzinie, ze szczególnym uwzględnieniem technologii, gospodarki, prawa i zarządz ... [+]

Program Master in Real Estate Economics oferuje dogłębne zrozumienie dynamiki rynku nieruchomości. Osiągniesz całościowe zrozumienie zjawisk związanych z rynkami nieruchomości i nauczysz się technik stosowanych do analizy i zarządzania nieruchomościami.

Program łączy dyscypliny naukowe z zakresu ekonomii, zarządzania, zarządzania gruntami i planowania, aby zapewnić kluczowe umiejętności potrzebne w szerokim zakresie ścieżek kariery w sektorze nieruchomości.

Wiele kursów łączy wiedzę teoretyczną z realnymi projektami i przypadkami biznesowymi, zapewniając praktyczne doświadczenie i zrozumienie złożoności zagadnień. Ponieważ większość miejsc pracy w nieruchomościach dotyczy ludzi i interakcji, duży nacisk w badaniach kładzie się na pracę zespołową.... [-]

Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli  + 1 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aalto University

Master's Program in International Design Business Management pomaga stać się przyszłym kreatywnym profesjonalistą w integracji projektowania i technologii z globalnym roz ... [+]

Program Master w International Design Business Management pomaga stać się przyszłym kreatywnym profesjonalistą w integracji projektowania i technologii z globalnym rozwojem biznesu.

Cele badania

Multidyscyplinarny program International Design Business Management (IDBM) generuje czynniki napędzające zmiany i innowacje, dzięki którym może podejmować inicjatywy i podejmować nowe przedsięwzięcia biznesowe w globalnym środowisku.

Program obejmuje szerzej projektowanie, sposób myślenia i przewagę konkurencyjną, koncentrując się na zarządzaniu produktem, usługami i biznesem, technologią i innowacjami.

Możliwości zawodowe

Studia IDBM przygotowują Cię do kariery w branżach kreatywnych oraz w firmach i innych organizacjach, które wykorzystują kreatywność, design i technologię jako kluczowe elementy ich pozycji konkurencyjnej.... [-]

Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli  + 1 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aalto University

Program Master in Creative Sustainability (CS) zapewnia umiejętności i wiedzę, aby promować zrównoważony rozwój przez biznes. Powiązania między biznesem a zrównoważonym r ... [+]

Program Master in Creative Sustainability (CS) zapewnia umiejętności i wiedzę, aby promować zrównoważony rozwój przez biznes. Powiązania między biznesem a zrównoważonym rozwojem są bardzo ważne we współczesnych organizacjach, niezależnie od tego, czy chcesz być specjalistą ds. Zrównoważonego rozwoju w biznesie, czy profesjonalnym menedżerem działającym w innej dziedzinie.

Możliwości zawodowe

Kwestie związane ze zrównoważonym rozwojem pojawiają się w każdej organizacji i dlatego istnieje kilka możliwych opcji kariery dla osób posiadających wiedzę na temat zrównoważonego rozwoju w biznesie. Jako specjalista ds. Zrównoważonego rozwoju możesz pracować w wielonarodowych firmach i innych dużych organizacjach, jako konsultant, w start-upach i jako przedsiębiorca, lub możesz zajmować się kwestiami zrównoważonego rozwoju w biznesie ze stanowisk w organizacjach pozarządowych lub w sektorze publicznym.... [-]

Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli  + 1 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aalto University

Program studiów magisterskich w dziedzinie ekonomii dostarcza narzędzi do zrozumienia i zmiany świata. ... [+]

Cele badania

Program studiów magisterskich w dziedzinie ekonomii rozwija umiejętność zastosowania teorii ekonomicznej w szerokim zakresie zjawisk ekonomicznych.

Program kwalifikuje cię zarówno do zrozumienia związku między pytaniami mikro i makroekonomicznymi, jak i do sprawdzenia przyczynowości między takimi pytaniami.

Ponadto program zapewnia odpowiednie ekonometryczne i matematyczne narzędzia analityczne do rozwiązywania problemów ekonomicznych i problemów. Nauczysz się analizować, organizować i skutecznie komunikować swoje analizy.

Przegląd programu

W Master's Program in Economics zyskasz międzynarodowo uznane kwalifikacje i wiedzę, które są cenne na wymagających rynkach pracy. Nasze kursy obejmują wszystkie główne obszary gospodarki. Oprócz podstawowych kursów obowiązkowych, możesz wybrać obieralnych z szerokiego wyboru specjalistycznych kursów, np. Ekonomii pracy i personelu, ekonomiki środowiska i energii, organizacji przemysłowej, międzynarodowej ekonomii, ekonomii rozwoju i historii gospodarczej.... [-]

Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli  + 1 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Helsinki

... [+]

wiejskie przedsiębiorczość zasobów naturalnych i środowiskowych.

Ponadto, swoje badania musi zawierać co najmniej 15 kredytów badań metodologicznych. Badania obejmują okresu praktycznego szkolenia i seminaria, a oni mogą obejmować orientacji zawodowej i planowania kariery.

Studia podyplomowe

Badanie utwór: ekonomiki rolnictwa

Badanie utwór: Ekonomia środowiska i zasobów

Czesne

Obywatele krajów spoza UE / EOG, którzy nie mają stałego miejsca zamieszkania na danym obszarze i kontynuują studia w języku angielskim, są zobowiązani do opłacenia czesnego. Możesz sprawdzić FAQ na stronie Studyinfo, czy jesteś zobowiązany do opłacenia czesnego.... [-]

Finlandia Helsinki
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Fiński,Szwedzki
W pełnym wymiarze godzin
2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
LUT University

W tym programie Mistrza dowiesz się, jak zastąpić towary usługami, jeśli są bardziej wydajne i lepsze dla środowiska. Na przykład technologia informacyjna może zaoferować ... [+]

Program studiów magisterskich w zakresie gospodarki cyrkulacyjnej jest oferowany przez Lappeenranta University of Technology (LUT) na terenie kampusu Lahti.

Istniejący system ekonomiczny opiera się na podejściu typu "załóż i zrób", opartemu głównie na paliwach kopalnych. Zakłada się, że wzrost gospodarczy przynosi tak dużo nadwyżki, że można sobie wyobrazić niekorzystny wpływ na środowisko.

System rośnie jednak tylko wtedy, gdy jest wystarczająco dużo zasobów na transformację, pochłaniacze odpadów, kredyt na inwestycje i wzrost gospodarczy.

Gospodarka o obiegu zamkniętym stanowi alternatywę. Ma na celu utrzymanie produktów, komponentów i materiałów przy ich najwyższej użyteczności i wartości. Ma na celu oddzielenie wzrostu gospodarczego od zużycia ograniczonych zasobów poprzez zamknięcie pętli cyklu życia produktu. System, w którym materiały są przekształcane w użyteczne towary i usługi w nieskończoność, jest zasilany przez systemy energii odnawialnej.... [-]

Finlandia Lappeenranta
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hanken School of Economics

Ekonomia jest podstawą ogólnego i systematycznego zrozumienia transakcji gospodarczych w społeczeństwie. Dowiedz się więcej o kierunku ekonomia i unikalną okazję, aby wyb ... [+]

Studia magisterskie z zakresu ekonomii

Ekonomia jest podstawą ogólnego i systematycznego zrozumienia transakcji gospodarczych w społeczeństwie. Dowiedz się więcej o kierunku ekonomia i unikalną okazję, aby wybrać kursy z trzech uniwersytetów.

Nasza specjalizacja oferuje zrównoważoną mieszankę szerokiej perspektywy i głęboki wgląd w teorię ekonomiczną. Program został zaprojektowany, aby dopasować popyt na profesjonalnych ekonomistów w biznesie i administracji.

Po ukończeniu studiów będziesz

Gotowe do podjęcia wyzwań w szybko zmieniających się kontekstach Przeszkolonych w wykorzystaniu danych ekonomicznych Ekspert w przekazywaniu swoich ustaleń Zdolny do wizualizacji większego kontekstu polityki ekonomicznej i wpływu ... [-]
Finlandia Helsinki
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku