MASTERSTUDIES

Ekonomia Cypr - programów Ekonomia Cypr Ekonomia

Magister lub Master of Science, jest jedną z nazw stopni dwa najbardziej popularne licencjackich. Międzynarodowe uznanie, mgr jest zwykle przyznawane po około czterech latach rygorystyczne badania w to, co jest zazwyczaj oparte na polu nauki.

Ekonomia jest gałęzią nauk społecznych, która zajmuje się dystrybucją, konsumpcji i produkcji towarów i usług. Ekonomia jest pochodną dwóch greckich słów, które znaczą "dom" i "prawo", a tym samym podlegające dotyczy zwyczajów dobrego zarządzania.

 

Cypr, oficjalnie Republika Cypru, to wyspiarskie państwo na Morzu Śródziemnym Wschodniej. Cypr jest trzecią co do wielkości i trzecim najludniejszym wyspa na Morzu Śródziemnym, a państwo członkowskie Unii Europejskiej.

Ekonomia Cypr - Weź Ekonomia Cypr. Wszystkie Ekonomia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia, Cypr Filter

Ms w ekonomii (praca / non-praca)

Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics
MSc
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Celem programu studiów magisterskich w dziedzinie ekonomii jest zapewnienie zaawansowanego szkolenia w zakresie stosowania teorii ekonomii i metod ilościowych do analizy probl ...

Czytaj więcej