MASTERSTUDIES

Programy Ekonomia polityczna, Szukaj najlepszych programów MSc tutaj! - MSc

Master of Science, lub mgr jest, podyplomowe osiągnięcia w nauce oparte na nauce przyznawane osobom, które ukończyli rygorystyczne studiów na danym obszarze. Wiele osób decyduje się realizować magistra jako sposób uzyskania lepszej kariery lub wyższego wynagrodzenia, podczas gdy inni to zrobić w ramach przygotowań do wykonujących wyższy oznaczenie akademickiej.

Tylko to, co jest Magister ekonomii politycznej? Przeznaczony dla studentów z istniejącej wiedzy i tytuł licencjata w polityce, ekonomii, historii lub pokrewnej dziedzinie, to rygorystyczne tok studiów trwa zazwyczaj około dwóch lat, aby zakończyć i przygotowuje absolwentów do pracy w szerokim zakresie przedsiębiorstw światowych. Choć istnieje znaczne zróżnicowanie między studiów ekonomii politycznej magisterskich, wspólne obszary badań obejmują międzynarodowej ekonomii i działalności politycznej wielu kluczowych organizacji i korporacji, jak również, że z wymierne obecnych i byłych przywódców światowych.

Wielu studentów wybrać do prowadzenia Master of Science, ponieważ oznaczenie zwiększa możliwości rozwoju kariery zawodowej. Wielu posiadaczy ekonomia polityczna stopnia również, że są w stanie dowodzić wyższe pensje niż były w stanie z dyplomem licencjata. Dodatkowo, niektóre osoby używać magistra punkt odbicia w kierunku doktoratu.

Koszty czesnego dla studiów ekonomii politycznej magisterskich waha się od jednego do drugiego. Potencjalni studenci proszeni są o kontakt z każdej szkoły zainteresowania dla obecnych stawek czesnego.

Niektórzy studenci zapisać się na Master of Science w programie Politycznych z planami gospodarki ostatecznie wejść do szkoły prawniczej. Inne podrobienia karierę zaraz po ukończeniu. Wspólne wybory zawodowe wśród absolwentów tych programów należą prawodawców, prawników, urzędników państwowych, oficerów służb zagranicznych, dziennikarzy, naukowców, przemówień lub uniwersyteckich przyjęć funkcjonariuszy, między innymi.

Osoby zainteresowane w tworzeniu wysoce dochodową karierę w polityce i ekonomii są zachęcani do przeglądu liczne możliwości edukacyjne dostępne na całym świecie za pośrednictwem naszej rozległej bazy danych. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

2 Wyniki z Ekonomia polityczna Filter

Program magisterski Ekonomia polityczna i empiryczna

Karl-Franzens-Universität Graz - Sozial- und Wirtschaftswissenschaftliche Fakultät
MSc
<
Studia dzienne
<
4 semestry
Niemiecki
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ekonomia polityczna i empiryczna to dwuletni program w pełnym wymiarze godzin, zapewniający szkolenia na poziomie zaawansowanym w teorii ekonomii i metodach ilościowych, a tak ...

Czytaj więcej

Magister ekonomii politycznej rozwoju

SOAS University of London
MSc
27 Sie 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
30 Cze 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten wyjątkowy mgr jest przeznaczony dla studentów, których pierwszy stopień był tylko częściowo ekonomii lub którzy już studiowali wiele ekonomii i chcą zrobić mgr, który umoż ...

Czytaj więcej