MASTERSTUDIES

Ekonomia międzynarodowa Londyn - programów Ekonomia międzynarodowa Londyn Ekonomia międzynarodowa, Londyn

Magister lub Master of Science, jest międzynarodowo uznanym stopień naukowy, który wskazuje, umiejętności i wiedzę w danym temacie lub pola. Większość programów Magister się około czterech lat, aby zakończyć, po których część dołączyć do siły roboczej, podczas gdy inni dalej w klasie. 

Magister ekonomii międzynarodowej wyposaży ucznia w umiejętności niezbędne, aby odnieść sukces agent biznesu, finansów, a zwłaszcza w organizacjach międzynarodowych. Umiejętności te obejmują analizę statystyczną, matematyki, metod badawczych, a także znane tematy, takie jak makro-i mikroekonomii.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Londyn jest stolicą Wielkiej Brytanii, najbardziej zaludnionym regionem i gdzie królewska rodzina mieszka. Posiada największą koncentrację szkolnictwa wyższego w Europie, z 412.000 studentów na 43 uczelniach.

Ekonomia międzynarodowa Londyn - Weź MSc Londyn. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia międzynarodowa, Londyn Filter

Magister międzynarodowej polityki gospodarczej i analiz

University of Westminster
MSc
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten innowacyjny kurs został opracowany w celu rozwijania umiejętności stosowania analizy ekonomicznej w odniesieniu do problemów politycznych i problemów biznesowych, które cz ...

Czytaj więcej