MASTERSTUDIES

Ekonomia międzynarodowa Węgry - programów Ekonomia międzynarodowa Węgry Ekonomia międzynarodowa

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach.

Program lub kurs ekonomii międzynarodowej ma na celu przygotowanie studentów do wprowadzenia coraz większą zglobalizowanym rynku. Studenci mogą zdecydować się na przygotowanie się do stanowisk w dużych korporacjach lub przygotować się do rozpoczęcia własnego globalnego biznesu.

Leżą się w regionie Europy Środkowej z Hungarian ich języku urzędowym. Kraju matematyki i podejście nauka są znakomite. To domy pierwszy na świecie Instytut technologii. To tutaj pierwszy silnik parowy w Europie został zbudowany już w 1722.

Ekonomia międzynarodowa Węgry - Weź Ekonomia międzynarodowa Węgry. Wszystkie Ekonomia międzynarodowa i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia międzynarodowa, Węgry Filter

Magister ekonomii międzynarodowej i biznesu

Corvinus University of Budapest
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
4 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Celem tego dwuletniego programu magisterskiego jest zapewnienie umiejętności potrzebnych do stania się cenioną częścią lub ostatecznie kierowania zespołem w dziedzinie analizy ...

Czytaj więcej