MASTERSTUDIES

Ekonomia międzynarodowa Szwajcaria - programów Ekonomia międzynarodowa Szwajcaria Ekonomia międzynarodowa

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych.

ekonomia międzynarodowe programy i kursy pomóc uczniom rozpocząć lub dalszej kariery w biznesie i zarządzaniu. Duża liczba absolwentów ekonomii międzynarodowej znaleźć stanowiska w przedsiębiorstwach handlowych, instytucji rządowych i dużych korporacji po ich ukończeniu studiów.

Szwajcaria (niemiecki: Schweiz, francuski: Suisse, włoski: Svizzera, retoromański:. Svizra Szwajcaria ma jedne z uniwersytety renomowanych światowych takich jak ETH w Zurychu, EPFL Lozanna, IHEID w Genewie, University of Lausanne lub University of St Gallen. Należy pamiętać, że 's znacznie lepiej mówić w lokalnym języku, więc jeśli można ' t mówić albo francuski, niemiecki, włoski, lepiej iść na kurs języka pierwszego.

Ekonomia międzynarodowa Szwajcaria - Weź Ekonomia międzynarodowa Szwajcaria. Wszystkie Ekonomia międzynarodowa i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia międzynarodowa, Szwajcaria Filter

Magister ekonomii i polityki międzynarodowej

USI Università della Svizzera italiana
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
4 semestry
30 Kwi 2021
Włoski
Ośrodek kształcenia

Master in Economics and International Policies (MEPIN) jest oferowany przez Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Włoskiej Szwajcarii, USI , z siedzibą w Lugano, we współpra ...

Czytaj więcej