MASTERSTUDIES

Ekonomia międzynarodowa Niemcy - programów Ekonomia międzynarodowa Niemcy Ekonomia międzynarodowa

Magister lub Master of Science, jest międzynarodowo uznanym stopień naukowy, który wskazuje, umiejętności i wiedzę w danym temacie lub pola. Większość programów Magister się około czterech lat, aby zakończyć, po których część dołączyć do siły roboczej, podczas gdy inni dalej w klasie. 

Niektóre międzynarodowe programy Kursy z ekonomiki i wybrać się skupić na polityce nauczania, przepisów i warunków ekonomicznych, podczas gdy inne są zaprojektowane tak, aby dać studentom możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w istniejących rynkach międzynarodowych. W obu przypadkach takie programy i kursy mogą pomóc naukowcom w znalezieniu wypełniania międzynarodowych zatrudnienia. 

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Ekonomia międzynarodowa Niemcy - Weź Ekonomia międzynarodowa Niemcy. Wszystkie Ekonomia międzynarodowa i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia międzynarodowa, Niemcy Filter

M.Sc. Międzynarodowa ekonomia i biznes

University of Passau
MSc
Paź 2021
<
Studia dzienne
<
4&nbsp;-&nbsp;6 semestry
15 Lip 2021
Niemiecki
Język angielski
Ośrodek kształcenia

M.Sc. Program International Economics and Business zapewnia dogłębną wiedzę, umiejętności i metodologię badań w zakresie teorii mikro i makroekonomicznych, a także ekonomii em ...

Czytaj więcej