MASTERSTUDIES

Ekonomia kreatywna Europa - Ekonomia kreatywna programów Ekonomia kreatywna w Europa

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach.

W sumie istnieje ponad 4000 instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, oferujących szeroki wachlarz kursów na poziomie licencjata, magistra i doktora. Z coraz więcej z tych organizacji oferujących angielskiego jako języka nauczania przynajmniej część swoich studiów, uniwersytety w Europie są teraz lepszej jakości niż kiedykolwiek wcześniej. Uniwersytety w Europie oferuje przyjazną atmosferę dla zagranicznych studentów i dać kurs wiedzy, która spełnia ich zawód wymaga w dzisiejszym globalnym popytem.

Ekonomia kreatywna Europa - Weź Ekonomia kreatywna Europa. Wszystkie Ekonomia kreatywna i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia kreatywna, Europa Filter

Master's Program in Circular Economy

LUT University
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Istniejący system gospodarczy opiera się na podejściu „weź, wyprodukuj i utylizuj”, zasilanym głównie paliwami kopalnymi. Gospodarka o obiegu zamkniętym ma na celu utrzymanie ...

Czytaj więcej