MASTERSTUDIES

Ekonomia finansowa Rosja - programów Ekonomia finansowa Rosja Ekonomia finansowa

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach.

W ciągu ekonomia jest dziedziną nauki, która skupia się na działaniach monetarnych zwanych ekonomii finansowej. ekonomia finansowa dotyczy przepływu pieniędzy w całej rynkach światowych, wpływ globalnych wydarzeń na giełdzie i innych inwestycji i jak zminimalizować ryzyko przy inwestowaniu pieniędzy.

Rosja, lub też oficjalnie znany jako Federacji Rosyjskiej, jest krajem, w północnej Eurazji. Edukacja w Rosji jest głównie przez państwo i jest regulowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W Rosji, zajmuje około 70% czasu szkolenia na lekcjach kontaktu z nauczycielem, reszta 30% nakładu pracy poświęcone są niezależne badania materiału.

Ekonomia finansowa Rosja - Weź Ekonomia finansowa Rosja. Wszystkie Ekonomia finansowa i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia finansowa, Rosja Filter

Mistrz w ekonomii finansowej

HSE Higher School of Economics
MSc
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program Finansowa Ekonomii Master jest unikalny wśród rosyjskich programów dla absolwentów ekonomii i funkcje: · Profesorowie z doktorów z czołowych uniwersytetów w Europie i ...

Czytaj więcej