MASTERSTUDIES

Ekonomia środowiska Węgry - programów Ekonomia środowiska Węgry Ekonomia środowiska

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach.

Studiowanie ekonomii środowiska jest często dotyczy sposobu finansowe interesy są zagrożone przez przeniesienie prawd ekologiczne. Uczniowie powinni spodziewać się zbadać aspekty społeczne, takie jak polityka ochrony środowiska i prawa oraz nauk fizycznych, takich jak ekologii i geografii.

Leżą się w regionie Europy Środkowej z Hungarian ich języku urzędowym. Kraju matematyki i podejście nauka są znakomite. To domy pierwszy na świecie Instytut technologii. To tutaj pierwszy silnik parowy w Europie został zbudowany już w 1722.

Ekonomia środowiska Węgry - Weź Ekonomia środowiska Węgry. Wszystkie Ekonomia środowiska i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia środowiska, Węgry Filter

Magister ekonomii regionalnej i środowiskowej

Corvinus University of Budapest
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
4 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Uzyskaj najwyższej jakości edukację ekonomiczną, stosując alternatywne podejście regionalne i środowiskowe. Program oferuje wgląd w konkretne tematy i perspektywy regionu Euro ...

Czytaj więcej