MASTERSTUDIES

Ekonomia środowiska Niemcy - programów Ekonomia środowiska Niemcy Ekonomia środowiska

MSC lub Master of Science, jest rozróżnienie akademicki obdarzył tych, którzy skutecznie zakończyć wcześniej określonych zajęć w to, co jest często oparte na nauce dyscypliny. Magister często zwiększa możliwości rozwoju kariery zawodowej, a także potencjalne zyski.

Program o Magister Ekonomii Środowiska jest wypełniona znanych osób do studiów ekonomistów takich jak mikroekonomii, makroekonomii, finansów i teorii gier. Głównym celem tego programu jest prowadzenie ucznia w wykorzystaniu narzędzi ekonomicznych i ekonomiczno-rozumienia w celu sprostania wyzwaniom środowiskowym.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Ekonomia środowiska Niemcy - Weź Ekonomia środowiska Niemcy. Wszystkie Ekonomia środowiska i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia środowiska, Niemcy Filter

Master of Science (mgr) biogospodarka

Technical University of Munich Campus Straubing
MSc
01 Kwi 2021
<
Studia dzienne
<
4 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Czy interesuje Cię zrównoważony rozwój? A jak w znaczący sposób połączyć to z biznesem? W takim razie dołącz do naszego programu magisterskiego z biogospodarki w TUM Campus St ...

Czytaj więcej